Działka budowlana w gminie Krzeszowice

lokalizacja: Siedlec

150 000 PLN

115 PLN / m2

Opis nieruchomości

Zachęcam do zakupu działki budowlanej w miejscowości Siedlec położonej na pograniczu gminy Zabierzów z gminą Krzeszowice. Z działki rozprzestrzenia się piękny widok na pola uprawne oraz Dolinę Pstrąga w Dubiu.

Szczegóły oferty:
powierzchnia działki: 1300 m2
długość: 50 m
szerokość: 26 m
Dojazd do działki drogą utwardzoną gruntową z ustaloną służebnością oraz udziałem w drodze

Media w granicy działki:
- prąd
- woda
- gaz
- szambo lub przydomowa oczyszczalnia

Lokalizacja:
Siedlec, jest malowniczą miejscowością położoną w gminie Krzeszowice, na pograniczu z gminą Zabierzów. Dojazd samochodem do Krzeszowic zajmuje 5 min., do Krakowa zaledwie 35 minut. W pobliżu znajduje się stacja PKP Rudawa - dojazd do niej zajmuje ok. 10 min., przystanek autobusowy MPK w odległości 5 min. od działki. Działka usytuowana jest na uboczu, z dala od ruchliwej drogi oraz gęstej zabudowy, co jest gwarancją ciszy i spokoju. Oprócz ciszy i spokoju działka gwarantuje piękne widoki rozpościerającego się wokół lasu, Doliny Pstrąga w Dubiu oraz malowniczych otaczających działkę pól i łąk. W pobliskich miejscowościach znajdziemy: żłobek, przedszkola, szkołę podstawową, place zabaw, boisko sportowe, lokale handlowo-usługowe, stadniny koni, stawy.

Przeznaczenie:
MNR1 - tereny zabudowy mieszkaniowo usługowej po za granicami Parków Krajobrazowych. Zabudowa mieszkaniowo-usługowa w układzie wolnostojącym lub bliźniaczym.

Działka pierwsza od drogi o numerze 356/4 została sprzedana
Działka numer 356/6 jest obecnie zarezerwowana
Przez działkę numer 356/3 ustalona została droga dojazdowa do działki, kupujący działkę ma zapisane udziały w tej drodze w cenie działki.

Cena: 150.000 zł. (do negocjacji)


Zapraszam do kontaktu!

Marcin Dudek
577 773 319
m.dudek@pzinvestment.pl

__________
Oferujemy Państwu kompleksowe wsparcie naszego eksperta, który bezpłatnie pomoże dobrać najkorzystniejszą ofertę kredytu hipotecznego dostępną na rynku.

Powyższe ogłoszenie jest wyłącznie informacją i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu Cywilnego.

Kontakt do opiekuna:

P&Z Investment

Marcin Dudek
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.